Ūdensapgāde un kanalizācija

Drukāt
Banner 1050x80
ZL.LV iesaka

GRUNTERSS, SIA

Mārupes 2-2, Rīga LV-1002
Ūdensapgāde , kanalizācija , demontāža, demontāžas darbi, ēku demontāža, ūdensvadu izbūve, kanalizācijas

AkaTe, SIA

Dārza 8-8, Skrunda LV-3326
Artēziskās un gruntsūdens analīze. Ģeoloģiskās un inženierģeoloģiskās konsultācijas. un kanalizācija .
ZL.LV iesaka

ProKlimats, SIA

Šampētera 36, Rīga LV-1046
Apkure, apkures sistēmas, ūdensapgāde , ventilācijas sistēmu montāža, kanalizācijas sistēmu montāža,

AT Meter, SIA

Esam atsākuši darbu
Peldu 19, Liepāja LV-3401
patērētās siltumenerģijas ekonomijai līdz 40 %, centralizēta daudzdzīvokļu māju siltummezglu kontrole un

URBUMI.LV

Austuves 3a, Rīga, LV-1063
Ģeoloģiskās un inženierģeoloģiskās konsultācijas. Urbuma pasu un licenču izveide. , Ūdensapgāde , Ūdensapgādes urbumu projekta saskaņošana, Ūdensapgādes sistēmas apkalpošana, Ūdensapgādes

Kurzemes Dziļurbums, SIA

Avotu 2-2, Liepāja LV-3401
Ģeoloģiskās un inženierģeoloģiskās konsultācijas. Urbuma pasu un licenču izveide. , Ūdensapgāde , Ūdensapgādes urbumu projekta saskaņošana, Ūdensapgādes sistēmas apkalpošana, Ūdensapgādes

EJ COMPANY

"Jaunzāģeri" , Limbažu pagasts, Limbažu nov. LV-4001
Kanalizācijas izbūve, ūdensvada izbūve Latvijā, kanalizācijas izbūves darbi, kanalizācijas septiķi un iekārtas izbūve privātmājai, attīrīšanas iekārtu izbūve, nosēd tvertnes, nosēdakas, pilsētas pieslēgumi, kanalizācija
ZL.LV iesaka

Enesan, SIA

Rītausmas 2, Rīga LV-1058
iekšējo sistēmu apkope, gāzes katlu apkope, ēku tehniskais serviss, tehniskais serviss, ūdensvads, kanalizācija

Valgme, SIA, Dziļurbums

Kristapa 16-98, Rīga, LV-1046
Artēziskais urbums, Ūdensapgādes urbums, Artēziskās akas Zemgale, Kurzeme, Artēzisko aku urbšana, Dziļurbumi, dziļurbums Zemgale, Kurzeme, Tukums, Talsi, Jelgava, Dobele, Saldus, Rīgas apkaime, apkārtne, Artēzisko aku aprīkošana, dziļurbumu aprīkošana, remonts, Aku tamponāža, veco urbumu likvidācija, Artēzisko aku ierīkošana,

Alpex, SIA, Inženiertehniskais serviss & avārijas dienests

Krāsotāju 6, Rīga LV-1009
Kanalizācija . Elektroinstalācija. Apkure. Siltummezgls. ISM. Kondicionēšanas sistēmu apkope un remonts. Ugunsdzēsības sistēmu apkope un remonts. Sūkņu remonts.

Ūdens Pro, projektēšanas firma

Skolas 21-501F, Rīga LV-1010
Kanalizācija . Kanalizācijas projektēšana. Ūdensvads un kanalizācija . Projekts kanalizācijai.

Admira, SIA

Valkas 3, Daugavpils, LV-5417
Inženiertīkli un būvkonstrukcijas. Montāža, ūdens apgāde, ūdensapgāde , kanalizācija , gāzes apgāde, ventilācija, apkure, kondicionēšanas

Latvijas Pazemes Ūdeņi, SIA

Dravnieku 6-100, Rīga, LV-1021
Ūdens apgāde, ūdensapgādes sistēmas, attīrīšanas iekārtas, ģeoloģiskā izpēte, ģeoloģija, grunts un gruntsūdens analīzes, karjeru izpēte, ēku pamatu apsekošana, kanalizācija .

LatTransport, SIA, asenizācijas pakalpojumi

Atari, Vizbuļu 2, Ādažu pagasts, Ādažu nov. LV-2164
Asenizācija Rīga, kanalizācijas notekūdeņu izvešana ar asenizācijas mucu, kanalizācija , kanalizācijas

BIGSA, SIA, Ūdensvadu un kanalizācijas tīklu izbūve

Lokomotīves 62-4, Rīga LV-1057
Kanalizācija , kanalizācijas sistēmas, kanalizāciju sistēmu izbūve, ūdensvadu izbūve, ūdensvadu sistēmu Ārējo ūdensvadu un kanalizācijas tīklu, sistēmu izbūve.

RD & Veseļi, SIA

"Veseļi" , Krustpils pagasts LV-5204
Akas rakšanas, restaurācijas, tīrīšanas, dezinfekcijas darbi. Biokanalizācijas uzstādīšana unn pieslēgšana.

Sand Systems, SIA

Raubēni, "Kaspariņi", Cenu p., Jelgavas n., LV-3002
Ārējās komunikācijas izbūve, iekšējās komunikācijas izbūve, horizontālā urbšana, beztranšeju urbšana, cauruļu vadu ievilkšana ar horizontāli vadāmo urbšanas metodi, smilts ieguve, melnzemes ieguve.
ZL.LV iesaka

Saldus komunālserviss, SIA

Mazā 6, Saldus LV-3801
Pakalpojumi: ✓ Ūdensapgāde un kanalizācija ✓ Transporta pakalpojumi ✓ Kapsētas pakalpojumi

Eco Dowel, SIA

Miera 30, Salaspils LV-2169

Mēs piedāvājam uzstādīt Jūsu zemes gabalā elegantu dārza mājiņu ar ļoti patīkamu dizainu un interjeru. Mūsu piedāvātās dārza mājiņas ir pieejamas dažādos izmēros un krāsās lai pēc iespējas precīzāk piepildītu Jūsu vēlmes. Dārza mājiņu mūsu speciālisti piegādās un uzstādīs divu vai trīs dienu laikā!

Veicam arī ārējo kanalizācijas tīklu un ūdensvada pieslēguma izbūvi pie centrālajiem pilsētas tīkliem. Būvniecības darbos ietilpst kanalizācijas pārbūve, ierīkošana un pilna izbūve, ūdensvada rakšana un montāža, kā arī citi saistītie darbi.

Wilo Baltic, SIA

Maskavas 227, Rīga LV-1019
Par mums:

Neatkarīgi no tā, vai runa ir par piedāvājuma izveidi vai jaudas rādītājiem, dažādu iekārtu tipu parametru izvēli, konsultāciju sūkņu vai vadības ierīču izvēlē, vai vienkārši par atbalstu hidraulikas un vadības jautājumos, Wilo Baltic palīdzēs. Wilo izstrādā sūkņu risinājumus, kas nosaka jaunus nozares standartus apkures, kondicionēšanas un dzesēšanas, ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmās. 1998. gads WILO vēsturē tika iezīmēts ar meitas uzņēmuma „WILO Baltic” izveidošanu Baltijas reģionā.No uzņēmuma Rīgas biroja tiek apkalpotas divas Baltijas valstis – Latvija un Igaunija. Baltijas reģionā WILO ienāca 1998. gadā, un 2018. gada aprīlī uzņēmums WILO BALTIC atskatījās uz divdesmit veiksmīgas darbības gadiem. Mātes uzņēmuma starptautiskā pieredze, WILO ražojumu stabilā kvalitāte un, protams, uzņēmuma darbinieku profesionalitāte un entuziasms ļāvis šajos gados izveidot solīdas ilgtermiņa darījuma attiecības ar valsts un municipālajiem uzņēmumiem, vadošajām celtniecības materiālu tirdzniecības firmām, būvuzņēmumiem un montāžas kompānijām.

Uzņēmumi piedāvā ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu risinājumus: projektēšanu, izbūvi un apkopi. Speciālisti nodrošina dzeramā ūdens centralizētu apgādi, kā arī - aku un artēzisko aku ierīkošanu. Tiek veidotas notekūdeņu sistēmas, piedāvātas to attīrīšanas iekārtas, kvalitatīvas kanalizācijas bioloģiskās un septiskās sistēmas, asenizācijas pakalpojumi. Pieejami kanalizācijas avārijas dienestu pakalpojumi.