Ūdensapgāde un kanalizācija

Drukāt
Banner 1050x80
1

Akvai Rores Ciet? Tehniskais kanalizācijas dienests, SIA, diennakts avārijas dienests

Rīga
Pakalpojumi:: ✓ Cauruļvadu tīrīšana ✓ Attīrīšana ar augstspiediena ūdens strūklu ✓ TV Diagnostika caurulēm ✓ Bojājuma vietas un trases noteikšana ✓ Beztransēju remonts Apraksts:

Laika gaitā cauruļvadi aizsērē, aizsprostojas, saplaisā vai iebrūk, kā rezultātā rodas gan sadzīviskas, gan ekoloģiskas problēmas. Lai atvieglotu bojājumu diagnostiku un remontdarbus to novēršanā, piedāvājam būtiski atšķirīgu problēmas risinājumu, neatrokot, neatsedzot un nedemontējot bojātos posmus.

2

Aironi, SIA, Asenizācijas pakalpojumi

Kaķasēkļa dambis 31, Rīga, LV-1005
Kanalizācijas privātmājām, bioloģiskā, lietus ūdens, bIO, eko kanalizācija . Aizdambējusies kanalizācija . Ēku iekšējais ūdensvads un kanalizācija .
  • 2 Ūdensapgāde un kanalizācija

August Latvia Serviss, SIA

Sliežu 7, Rīga, LV-1005
Piesakies konsultācijai!:

Ja jums ir kādi jautājumi, neskaidrības, piesakiet bezmaksas konsultāciju, un mūsu speciālisti ar jums sazināsies tuvākajā laikā, lai uz tiem atbildētu.

Garantija:

Katrai pārdotajai iekārtai ir 10 gadu garantija. Eksports uz 29 pasaules valstīm. ISO un CE sertifikāti. Pēcapkalpošanas serviss.

S plus, SIA, gāzes vadu ierīkošana, ūdensapgādes un kanalizācijas nodrošināšana

Skolas 15, Ikšķile, Ogres nov., LV-5052
Pakalpojumi:: ✓ Gāzes apgādes ierīkošana ✓ Ūdensapgādes un kanalizācijas ierīkošana ✓ Iekšējo, ārējo inženiertīklu montāža ✓ Notekūdeņu rekuperācija Par uzņēmumu: SIA "S PLUS" kopš 2008.gada nodarbojas ar gāzes vadu izbūvi, gāzes apgādes ierīkošanu, ūdensapgādes ierīkošanu, kā arī kanalizācijas ierīkošanu. Operativitāte – mūsu prioritāte! Ir izstrādāta un patentēta tehnoloģija, kas ļauj izmantot latento notekūdeņu siltuma potenci sabiedrisku ēku, industriālu objektu, ieslodzījumu vietu, bērnudārzu u.c. karstā ūdens apgādei un apkurei, kā arī gājēju ietvju, stāvlaukumu apsildei.
ZL.LV iesaka

Zilber, SIA

Ganību dambis 24d-717, Rīga, LV-1005
Pakalpojumi:: ✓ Ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu izbūve ✓ Celtniecības darbi ✓ Remontdarbi Ūdensvadu un kanalizāciju izbūve:

Uzņēmums "Zilber" veic ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu izbūvi, ierīkošanas un avārijas darbus privātmājām, saimniecībām, industriālām ēkām, būvēm, jaunbūvēm, jaunceltnēm, saimniecības objektiem, pašvaldības ēkām, kā arī komercobjektiem.

VV Construction, SIA

Allažu 4-4, Rīga, LV-1005
Celtniecības firmas Rīgā, celtniecības uzņēmums, ģipškartona darbi, sienas, starpsienas, griesti, piekaramie griesti, modulgriesti, sienu apdare, griestu apdare, špaktelēšana, tapešu līmēšana, grīdas seguma ieklāšana, koka grīdas, grīdu atjaunošana, pārsegumu labošana, grīdu labošana, pārsegumu atjaunošana, hidroizolācijas darbi,
ZL.LV iesaka

BaltService, SIA

Ganību dambis 21b, Rīga, LV-1005
Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu montāža, uzstādīšana, apkope, serviss. Nelielu un jaudīgu katlu māju komplektācija un montāža, ieregulēšana. Apkures katlu uzstādīšana.

Axus, SIA

Sāremas 3, Rīga, LV-1005
Ūdensapgāde un kanalizācija

Ganeks, SIA

Sliežu 9a-3, Rīga, LV-1005
Ūdensapgāde un kanalizācija

WesLat, PS

Ganību dambis 30a, Rīga, LV-1005
Ūdensapgāde un kanalizācija

Aarsleff Baltic, SIA

Uriekstes 3, Rīga, LV-1005
Ūdensapgāde un kanalizācija

R.L.M., SIA, Filiāle

Patversmes 8, Rīga LV-1005
Ūdensapgāde un kanalizācija

Sebeks A.I., SIA

Rāmuļu 29, Rīga, LV-1005
Ūdensapgāde un kanalizācija

BIT IT, SIA

Alekša 7-21/22, Rīga, LV-1005
Ūdensapgāde un kanalizācija

Rīgas serviss, SIA, Avārijas dienests

Rāmuļu 24, Rīga, LV-1005
Ūdensapgāde un kanalizācija

Watex, SIA

Ganību dambis 27 k.5, Rīga, LV-1005
Ūdensapgāde un kanalizācija

SMART Construction, SIA

Duntes 17a, Rīga, LV-1005
, ūdensapgādei, kanalizācija , kanalizācijai, gultnes izbūve, šķembu slāņa izbūve, betona ietvju apmaļu darbi, ūdensapgāde un kanalizācija , siltuma apgāde, bruģēšana, asfaltbetona remontdarbi, remonts, bruģa

JJK serviss, SIA

Ganību dambis 21b, Rīga LV-1005
Apkures, ūdensapgādes, kanalizācijas un ventilācijas iekārtu servisa apkalpošana un uzstādīšana.

Wesemann, SIA

Ganību dambis 30a, Rīga, LV-1005
Ventilācijas un kondicionēšanas sistēmas un iekārtas telpām
Uzņēmumi piedāvā ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu risinājumus: projektēšanu, izbūvi un apkopi. Speciālisti nodrošina dzeramā ūdens centralizētu apgādi, kā arī - aku un artēzisko aku ierīkošanu. Tiek veidotas notekūdeņu sistēmas, piedāvātas to attīrīšanas iekārtas, kvalitatīvas kanalizācijas bioloģiskās un septiskās sistēmas, asenizācijas pakalpojumi. Pieejami kanalizācijas avārijas dienestu pakalpojumi.